Adresa: Mladějovice 132

785 01 Šternberk

Telefonní číslo do MŠ – 725 840 001

Kontakt: harszlakova@zsamsmladejovice.cz

Provozní doba od 6:00 hod. do 16:00 hod.

• Jsme mateřská škola rodinného typu ve vilce v klidném prostředí s velkou zahradou blízko přírody.
  • Máme jednu smíšenou třídu dětí ve věku od 3 do 6 let.
  • Snažíme se pro děti a společně s dětmi vytvářet pohádkovou školku Křemílka a Vochomůrky s bohatým zábavným i naučným programem. Snažíme se vytvářet takové prostředí, aby se zde děti cítily spokojené a šťastné.
  • Pracujeme podle vlastního vzdělávacího programu Krůček a krok, projdeme celý rok.
  • Stavíme na jedinečnosti každého dítěte.
  • Hrajeme si, chodíme na exkurze, jezdíme na výlety, do divadla, zařazujeme projektové dny, cvičíme dětskou jógu, poskytujeme speciální přípravu pro předškoláky.
  • V současné době naši MŠ navštěvuje 25 dětí.
  • Vytváříme zázemí pro rodiče a jejich děti, zajišťujeme kvalitní předškolní péči s mnoha nadstandardními aktivitami (pravidelné vyšetření logopedem, předplavecký výcvik, divadelní představení o víkendu, kroužky, společná odpoledne pro děti a rodiče apod.)

Zájmové kroužky

Kroužky se konají v úterý od 15.15 do 15.45 hod., střídají se:

• Sportovní kroužek
    • vede Veronika Harszlaková
    • středa – 15.00 – 15.30 hod. – každý sudý týden
  • Hudebně pohybový kroužek
    • vede Anežka Valentová
    • středa – 15.00 – 15.30 hod. – každý lichý týden

• Třídní schůzky se konají dvakrát ročně.

pondělí 4.9. 2023 v 16:00 hod.

• Schůzky SRPŠ – dvakrát ročně.